25/1/2010, 22:31

Icon-05 Ljubavne Poruke

NAJLEPSE DANE PROVELA SAM STOBOM A KAKO NA RASTANKU DA TI KAZEM ZBOGOM

MOJU LJUBAV PREMA TEBI OPISAO NITKO NE BI, STA MOGU NISAM KRIV VOLJECU TE DOK SAM ZIV

Prvi put kad sam cula glas,

umiljat,njezan i tih,

u mislima vidjela sam nas,

kako smo sretni sretnjih od svih.

Sve jace osjecam kako mi strujis tijelom i prolazis dusom ostavljajuci neizbrisive tragove, koje me svakim otkucajem srca podsecaju da POSTOJIM

Sanjam da sam zvijezda sanjam da svijetlim na nebesima..
i osvijetljujem tebi put do moga srca..
Sanjam da taj put je stvarnosta A NE SAMO SAN

Duboko u mom srcu tvoje ime spava, volim te slatkisu moja istina je prava, niko nece moci ljubav da nam srusi, gde god da se nalazis ti si mi u dusi!

Ti si pjesma i hocu da te pjevam.

Ti si san,hocu da te sanjam.

Ti si ljubav,hocu da te volim.

Ti si mi sve uzivotu i zato hocu da postojim.

ZNAS, NECU TE VOLETI VECNO, NISTA NA SVETU NIJE VECNO PA NI LJUBAV. VOLECU TE SAMO JEDAN MALI DEO VECNOSTI KOJI ZOVU ZIVOT...

Ko ti kaze da te voli, reci mu da laze, jer se prava ljubav, recima ne kaze.

voleti je lepo,voleti je lako,ali voleti kao ja ne moze svako koliko te volim to se tesko pise jer te svakog trena volim sve vise i vise.

Neka ni jedna nada u zivotu ne vene ti si moja ljubav i cuvaj se za mene nedaj da te druga za ljubav moli kazi joj mene moja malena voli!!

tebe sam volela,tebe i nikog vise,dusu da otvore moju i tamo ti ime pise..

Pohvale Originalnom Uploaderu!/Credits To Original Uploader!

angel

Propali Student
Propali Student

25/1/2010, 22:40

Icon-05 Re: Ljubavne Poruke

Jedno malo mace pocelo da place jer ga mace drugo nije zvalo dugo u korpicu svoju sad se tuznno svilo mene moje mace bas zaboravilo!

Dok god volimo nekog zbog njegovih vrlina, to nije nista ozbiljno,aLi kad ga pocnemo voLjeti zbog njegovih mana, onda je to ljubav....

Znas tako mi je tesko, tako bol je jak kad umesto tebe samnom spava mrak...a jos veci bol je sto zovem te u snu i ocekujem blagi dodir a ti nisi tu!

Zvati ces me jednoga dana, zvati ces me sigurno znam. Zvati ces me jednoga dana, kada ostanes sam!!!

U mojoj psiholoskoj konstituciji manifestira se apsolutna dominacija pozitivne energije za individualnost tvoje osobe...

Daljine Rastaju ljude zbog nji se tuguje i place al onom ko stvarno voli daljine nista ne znace!!!

..kad jednom shvatis da sam samo san - neces me ni sanjati...kad shvatis da sam zvijezda - neces me dotaknuti...kad osjetis da sam bol - preboljet ces me!

angel

Propali Student
Propali Student

27/1/2010, 19:24

Jos uvek zelim iskrenu plavu dubinu tvojih ociju, zelim da moja ruka dodirne tvoju, toplinu tvojih usana na usnama zelim, zelim da me ljubis volis do kraja.

angel

Propali Student
Propali Student

Sponsored content

Back to top

« Sljedeća Tema | Prethodna Tema »

Post new topic   Reply to topic
Prije Postanja Procitaj: Kako postaviti post!!!

Yugo.Forum :: Diskusije
 ::   :: Ostalo